WYSYŁKA 24h | DARMOWA DOSTAWA OD 201 zł
  • Izolat białka serwatki
  • Izolat białka serwatki

IZOLAT BIAŁKA SERWATKI- 620 g

89.00 PLN

Wysyłka w 24 godziny

IZOLAT BIAŁKA Serwatki- 620 g Bez substancji słodzących, bez laktozy oraz glutenu które w organizmie wchłaniają się powoli. Białko składa sie z aminokwasów , które mają ważne zadanie budowania mięśni i regeneracji mięśni wsparcia.Białko Smoothie jest całkowicie wolne od cukru i słodzików. Ulepszona forma koncentratu, oczyszczona z laktozy i tłuszczu(WPI)Hydrolizat białka serwatkowego (WPH). Charakteryzuje się najlepszą wchłanialnością.Szwedzkie białko jest WPI oraz WPH . Białko serwatkowe jest zalecane kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Największe korzyści ze stosowania suplementów zawierających białko serwatkowe mają osoby o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko w diecie. Takimi osobami są najczęściej kulturyści, ciężarowcy oraz wszyscy inni zwolennicy ćwiczeń zarówno siłowych jak i fitness. Produkty te może spożywać każdy, jako uzupełnienie diety w bogate źródło białka.

Skład na porcję :

     na (ok. 15 g)          na 100 g
      Energia - 56 kcal/234 kJ           Energia - 370 kcal/1550 kJ
     Białko - 11 g           Białko - 72 g
     Węglowodany - 1,2 g           Węglowodany - 8 g
     Tłuszcze - 1 g           Tłuszcze - 5 g
     Błonnik - 2,2 g           Błonnik - 15 g

Propozycja dozowania: Wymieszać 1 porcję (1-2 łyżeczki) z 2 dl wody w ulubionymsmoothie (łyżeczkę załącza się). Wstawić do lodówki na 10-15 minut dla osiągnięcianajlepszego rezultatu. Można również stosować przy wypiekach. 

Składniki: kazeina bez laktozy, białko serwatkowe bez laktozy, inulina, olej rzepakowy,lecytyna słonecznikowa i łupiny nasienne babki płesznika.Białko przyczynia się do zachowania masy mięśniowej (EFSA 2011/9)(6)/2203.Białko przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej (EFSA 2010/10)(8)/1811.

Wskazówka: Korzystne może być wymieszanie z Bär Boost, owocami i jagodami.

Uwaga: Proszę pamiętać, jak ważne są zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia. Suplementydiety nie zastąpią pełnowartościowych pokarmów, przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyprodukowane zgodnie ze standardami HACCP i GMP.

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie