WYSYŁKA 24h | DARMOWA DOSTAWA OD 201 zł
  • kurkuma
  • kurkuma

KURKUMA-50 kaps

75.00 59.00 PLN

Wysyłka w 24 godziny

KURKUMA BETTER YOU-50 kaps.Naturalny wyciąg, wysoka koncentracja ekstraktu z kurkumy w 50 kapsułkach.Eksperci WHO przecierają oczy ze zdumienia, ale wyników badań nie da się obalić. Zdrowotna potęga kurkumy jest faktem. Można się ironicznie uśmiechać na zdanie „Jesteś tym, co jesz”, ale naukowcom i dietetykom wcale nie jest do śmiechu. Za ponad połowę światowych zachorowań na nowotwory jest odpowiedzialny tzw. amerykański styl i jego kuchnia: dużo cukru, dużo soli, tłuszcze, przetworzona, gotowa żywność i konserwanty.   Tymczasem istnieje inny świat i inny styl. W tym świecie 9 razy rzadziej choruje się na raka jelita grubego, 5 razy rzadziej na raka piersi, 10 razy rzadziej na raka nerek i 8 razy rzadziej na raka płuc. Zdradzamy największą tajemnicę Indii.   Zwalcza nowotwory Kurkumina, będąca istotnym składnikiem kurkumy, jest według badających ją naukowców najprawdopodobniej najsilniejszym naturalnym przeciwnowotworowym składnikiem odżywczym, jaki istnieje. Napisano blisko 300 prac naukowych potwierdzających jej antyrakowe właściwości.   Stopuje demencję   Z racji naszego wieku choroba Alzheimera na razie nam nie grozi, ale wielu starszym osobom w naszych rodzinach już tak. Lekarze z Toyota General Hospital w Japonii twierdzą, że stosowana przez nich terapia kurkumą radykalnie zmniejsza objawy demencji. Jedzenie zaledwie 1 g kurkumy dziennie prowadzi w kilka miesięcy do wielkiej zmiany. Poprawia się znacząco pamięć i ogólne funkcje poznawcze.   Zabija bakterie. Niezależnie od siebie dwa uniwersytety – w Oregonie w USA i Kopenhadze w Danii – odkryły, że kurkumina w zauważalnym stopniu podnosi u nas poziom katelicydyny. Ten peptyd zapobiega infekcjom bakteryjnym, wirusowym, grzybicznym, a nawet gruźlicy. Co więcej, katelicydyna rozpoznaje i działa obronnie nawet w przypadku drobnoustrojów, z którymi organizm wcześniej się nie zetknął.   Pomaga cerze  . Stosowana wewnętrznie i dodawana do jedzenia jest już potężnym sprzymierzeńcem urody, ale prawdziwą moc pokazuje w formie maseczki na twarz. Hinduski wiedzą to doskonale.   Leczy depresję .Coraz więcej ludzi zaczyna o niej mówić głośno i wielu specjalistów zaczyna zalecać kurkuminę w terapiach, jako naturalny antydepresant. Zwłaszcza w połączeniu z piperyną – składnikiem pieprzu i papryki. W badaniach ochotników z nasiloną depresją części podawano prozac, części kurkuminę, a części i prozac, i kurkuminę. Wyniki sprawdzano w odstępach dwutygodniowych.   Dba o serce .Na choroby układu krążenia ma wpływ wiele czynników, których efektem jest osłabienie komórek śródbłonka – bardzo skomplikowanej struktury naczyń krwionośnych i limfatycznych. To właśnie ich uszkodzenie jest główną przyczyną chorób serca. Otóż badania potwierdzają, że kurkumina poprawia funkcjonowanie śródbłonka i wzmacnia jego komórki.

Skład kapsułki:Ekstrakt z kurkumy(Radix) 30% kurkuminoidów 300 mg

Propozycja dozowania: Zażywać 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułki należy połykać w całości,popijając szklanką wody. Jeśli chce się uniknąć roślinnej kapsułki, można jej zawartośćwsypać bezpośrednio do wody.

Składniki: ekstrakt z kurkumy (Radix) 30% kurkuminoidów.

Inne składniki: kapsułka roślinna z celulozy.

100% Naturalny suplement roślinny!

Wyprodukowane zgodnie ze standardami HACCP i GMP.


Uwaga: Proszę pamiętać, jak ważne są zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia. Suplementydiety nie zastąpią pełnowartościowych pokarmów. Przechowywać w suchym miejscuniedostępnym dla dzieci.Wyprodukowane zgodnie ze standardami HACCP i GMP.   

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie