WYSYŁKA 24h | DARMOWA DOSTAWA OD 201 zł
  • szpinak
  • szpinak

SZPINAK ANTYDEPRESANT- 60 kapsułek

69.00 PLN

Wysyłka w 24 godziny

SZPINAK BETTER YOU-60 kaps. W 100% naturalny produkt roślinny. Liście szpinaku mają właściwosci antynowotworowe i chronią przed miażdżycą. Właściwosci lecznicze szpinaku to zasługa beta-karotenu,witaminy C oraz luteiny-znanych przeciwutleniaczy. Szpinak bogaty jest  w potas,żelazo i kwas foliowy. Szpinak powinny jadać osoby zestresowane, jest on bowiem źródłem magnezu. Pierwiastek ten ma duży wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, zdecydowanie obniża podatność na stres, wykazuje właściwości uspokajające. Zapobiega także bólom i zawrotom głowy. Pamiętajmy, zdrowa dieta, to dieta ze szpinakiem. Zaletą szpinaku jest jego niska kaloryczność. Dlatego polecany jest osobom z nadwagą lub otyłością, a także osobom z nadciśnieniem tętniczym. Szpinak powinny spożywać również osoby palące papierosy oraz  bierni palacze, ze względu na działanie antyoksydacyjne. Właściwości pozytywne szpinaku widoczne są również w zakresie wspomagania leczenia chorób trzustki i utrzymujących się zaparć.

GŁÓWNE ZALETY SUPLENETU :
-skutecznie wzmacnia odporność
-wspomaga pamięć i koncentrację 
-zapobiega stanom depresyjnym i nerwowości
-wspomaga pracę mięśni obciążonych dużym wysiłkiem
-zapobiega osteoporozie i wzmacnia układ kostny
-redukuje ryzyko zachorowania na nowotwory
-wspomaga wzrok
-obniża ciśnienie tętnicze
-jest efektywnym elementem profilaktyki chorób Parkinsona i Alzheimera
-zapobiega zaparciom
-wyprodukowane zgodnie ze standardami HACCP i GMP

Skład kapsułki:Ekstrakt z liści szpinaku 600 mg(odpowiada 6 g szpinaku) 

Propozycja dozowania: Zażywać 2 kapsułki raz dziennie(30 porcji). Kapsułki należy połykać w całości,popijając szklanką wody. Jeśli chce się uniknąć łykania tabletki, można jej zawartość wsypać bezpośrednio do wody.

Składniki: ekstrakt ze szpinaku, kapsułka z celulozy. 

Uwaga: Proszę pamiętać, jak ważne są zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia. Suplementydiety nie zastąpią pełnowartościowych pokarmów. Rekomendowana dawka nie powinna być przekraczana, przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

100% Naturalny suplement roślinny!

Wyprodukowane zgodnie ze standardami HACCP i GMP.

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie