Poznaj naszych ambasadorów

To właśnie tacy sportowcy jak oni inspirują innych i zmieniają podejście do sportu na co dzień,
dając przykład ich zaangażowania, jednocześnie rozpowszechniając ich pasję.

Chcesz dołączyć do naszego teamu? Skontakuj się z nami za pomocą formularza.

Osiągnięcia: 1993-94 Nordic Champ 1995, Srebro w Amateur World Cup 1996-97, Gold in Amateur World Cup 1998, WKA Pro World Champ Thaiboxing 2000, K-1 Grand Prix Mistrzostwa Europy 2001, K-1 Holland GP Runner Up 2003, K- 1 Holland Champion 2004, mistrz K-1 Italy i mistrz WMC superciężkiej 2004-2005.
Instagram: @jorgenkruth

Jörgen Kruth
Były mistrz świata w Muay Thai.

Ponieważ jest to produkt szwedzki, oraz mam pewność ze są to produkty naturalne. Podzielam również ich przesłanie, że zawsze możesz być lepszą wersją siebie.
BCAA, ponieważ jest naturalny, nie zawiera cukru i nie jest produkowany w laboratorium.
Trener szwedzkiej drużyny narodowej Muay Thai i PT w DB Fitness Styrmansgatan, SISU Training Trainer 2013, SISU Elite Trainer Training.

Osiągnięcia: Byłam aktywna w różnych sportach. Posiadam klasę 2 kyu w karate oraz wykształcony instruktor tańca i boksu. Jednak moje mentalne i fizyczne postępy u moich klientów to moje główne i najważniejsze zalety.
Instahram:@paulinesv

Pauline Svorono
Dietyk, Instruktor szkolenia PT i grup

Po dziesięciu latach pracy w branży zdrowej żywności, mam silną pozycję, gdy wiem, że to, co najbardziej naturalne dla naszego ciała, jest najlepsze. Lepsze kompozycje w suplementach diety i wewnętrzna filozofia wyboru radosnego i pozytywnego stylu życia idealnie pasują do mnie i moich wartości. Dlatego Better You jest dla mnie wzorowym partnerem.
Moim ulubionym produktem jest niewątpliwie BOMBA WITAMINOWA, polecam go każdemu, kto chce zachować zdrowie i dobrze się bawić przez cały rok. Możliwość przyjmowania tabletek dziennie i zapewnianie przyjmowania witaminy D, probiotyków i multiwitamin jest niezwyciężona.
Nieustannie angażuję się w pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów poprzez coaching z uwzględnieniem zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Znajdziesz mnie w różnych rolach na wszystkich ważnych wydarzeniach zdrowotnych i fitness w Szwecji w przyszłości.

Osiągnięcia: Profesjonalny piłkarz oraz trener ekstraklasy Szwedzkiej - AIK SM-złoty medal 1992, f. Pomocnik - DIF fotboll, f. Coach Hammarby IF.

Michael Borgqvist
Better You Ambassador.

Pracuję ze sztabem Betteryou od ponad 20 lat i myślę, że ich produkty są niesamowite.
Mam wielu faworytów i utknąłem w specjalnej aranżacji, której lubię się trzymać. Przed treningiem zaczynam Gainer i PWO, po czym będzie to mieszanka groszku i białka z owsa, BCAA, Berry Boost i Glutamine. Utrzymanie się w takiej konsekwencji powoduje szybki powrót do zdrowia.
Trenuje dla samego siebie i utrzymania sportowego trybu życia.

Osiągnięcia: Wygrana; Złoty medal SM 16/17.

Tori Hickel
Profesjonalna hokeistka, liga szwedzka.

BetterYou zainspirowało mnie wszystkimi naturalnymi produktami. Kolega z drużyny zapoznał mnie z BCAA i byłam uzależniona. "The products have effected my lifestyle and performance tremendously"
Mam dwa! BCAA i kombucha, uwielbiam każdy smak w obu przypadkach. Dzięki BCAA zauważyłem dużą różnicę w utrzymaniu i regeneracji mięśni. Kombucha to pyszny napój, który sprawia, że moje jelito jest szczęśliwe z powodu tych wszystkich probiotyków!
Djurgården żeński Hockey. Obrona SDHL SM Złoty Champions 16/17. Z Anchorage na Alasce, mieszka w Sztokholmie w Szwecji.

Pięciokrotna Mistrzyni Świata w Bokserstwie (Super Welterweight) Była starsza podopieczna z 16 indywidualnymi złotami SM i 3 szwedzkimi płytami

Mikaela Laurén
Profesjonalny bokser. Osobisty trener i wykładowca.
@mikaelalauren1

Ponieważ ich produkty są naturalne i niewiarygodnie dobre!
BCAA gruszka / melon Ponieważ jest on niesamowicie dobry i mogę łatwo uzyskać wystarczającą ilość płynu podczas moich treningów. Pomaga również zwiększyć moją masę mięśniową i przyspiesza powrót do zdrowia.
Jeden z tegorocznych uczestników tańca Lets i Pucharu Świata we wtorek 22 kwietnia w Sundsvall.

6X ScootFest World Cup, 4X World Champion, 50 Pro Wins, 2X Guinness Book of World Records.

Dakota Schuetz
Zawodowy zawodnik kickbike
@kota

Zdecydowałem się na współpracę z Better You, ponieważ idealnie pasują do mojego naturalnego i zdrowego stylu życia, będąc profesjonalnym sportowcem.
Moim ulubionym produktem Better You jest Flapjack Bar. Podróżuję prawie 300 dni w roku, więc noszenie ich w torbie podczas podróży jest bardzo wygodne dla mnie i mojego zespołu.
Obecnie koncentruję się na planowaniu moich tras na 2018 r. Na całym świecie w celu promowania moich marek i poznawania moich fanów. W lecie 2018 r. Projektuję i wypuszczam nową linię części zamiennych do hulajnog.

Ewelina i Jakub Łuczakowscy

Właściciele Body&Mind&Soul Studio Pilates w Tarnobrzegu

"Bo jakość ma dla nas największe znaczenie. Nie ma produktu, który, by nas zawiódł. Zdrowie i odporność naszej rodziny to priorytet.
Białko z grochu i owsa, które wspomaga nas podczas wielogodzinnych treningów, Magnez, Vitamina d3, Ashwagandha, która daje spokój ducha i zapas sił, liposomalna witamina C oraz Barn Boost dla dzieci. Bardzo dobrej jakości odzież treningowa.
Właściciele Body&Mind&Soul Studio Pilates w Tarnobrzegu. Zapaleni sportowcy wegetarianie, instruktorzy personalni. Ewelina- miłośniczka metody Pilates i Jogi, BodyArt. Żona i mama, dla której zdrowie rodziny jest priorytetem. Kuba- trener tenisa ziemnego, pływania, piłki nożnej, snoboardu i narciarstwa. Rodzice Sary i Dawidka, świadomie i uważnie wybierający produkty spożywcze i suplementy diety.

Sidebar