JÖRGEN KRUTH

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTERYOU?

Ponieważ jest to produkt szwedzki, oraz mam pewność ze są to produkty naturalne. Podzielam również ich przesłanie, że zawsze możesz być lepszą wersją siebie.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?

BCAA, ponieważ jest naturalny, nie zawiera cukru i nie jest produkowany w laboratorium.

AKTUALNIE:

Trener szwedzkiej drużyny narodowej Muay Thai i PT w DB Fitness Styrmansgatan, SISU Training Trainer 2013, SISU Elite Trainer Training.

Imię i nazwisko: Jörgen Kruth
Wiek: 39
Tytuł: Były mistrz świata w Muay Thai.
Osiągnięcia: 1993-94 Nordic Champ 1995, Srebro w Amateur World Cup 1996-97, Gold in Amateur World Cup 1998, WKA Pro World Champ Thaiboxing 2000, K-1 Grand Prix Mistrzostwa Europy 2001, K-1 Holland GP Runner Up 2003, K- 1 Holland Champion 2004, mistrz K-1 Italy i mistrz WMC superciężkiej 2004-2005.
Instagram: @jorgenkruth


PAULINE SVORONO

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTERYOU?

Po dziesięciu latach pracy w branży zdrowej żywności, mam silną pozycję, gdy wiem, że to, co najbardziej naturalne dla naszego ciała, jest najlepsze. Lepsze kompozycje w suplementach diety i wewnętrzna filozofia wyboru radosnego i pozytywnego stylu życia idealnie pasują do mnie i moich wartości. Dlatego Better You jest dla mnie wzorowym partnerem.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?

Moim ulubionym produktem jest niewątpliwie BOMBA WITAMINOWA, polecam go każdemu, kto chce zachować zdrowie i dobrze się bawić przez cały rok. Możliwość przyjmowania tabletek dziennie i zapewnianie przyjmowania witaminy D, probiotyków i multiwitamin jest niezwyciężona.

AKTUALNIE:

Nieustannie angażuję się w pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów poprzez coaching z uwzględnieniem zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Znajdziesz mnie w różnych rolach na wszystkich ważnych wydarzeniach zdrowotnych i fitness w Szwecji w przyszłości.

Imię i nazwisko: Pauline Svorono
Wiek: 23
Tytuł: Dietyk, Instruktor szkolenia PT i grup.
Osiągnięcia: Byłam aktywna w różnych sportach. Posiadam klasę 2 kyu w karate oraz wykształcony instruktor tańca i boksu. Jednak moje mentalne i fizyczne postępy u moich klientów to moje główne i najważniejsze zalety.
Instagram: @paulinesv


MICHAEL BORGQVIST

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTERYOU?

Pracuję ze sztabem Betteryou od ponad 20 lat i myślę, że ich produkty są niesamowite.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?

Mam wielu faworytów i utknąłem w specjalnej aranżacji, której lubię się trzymać. Przed treningiem zaczynam Gainer i PWO, po czym będzie to mieszanka groszku i białka z owsa, BCAA, Berry Boost i Glutamine. Utrzymanie się w takiej konsekwencji powoduje szybki powrót do zdrowia.

AKTUALNIE:

Trenuje dla samego siebie i utrzymania sportowego trybu życia.

Imię i nazwisko: Michael Borgqvist
Wiek: 50
Tytuł: Better You Ambassador.
Osiągnięcia: Profesjonalny piłkarz oraz trener ekstraklasy Szwedzkiej - AIK SM-złoty medal 1992, f. Pomocnik - DIF fotboll, f. Coach Hammarby IF.
Instagram: @ruffieman


TORI HICKEL

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTERYOU?

Betteryou zainspirowało mnie wszystkimi naturalnymi produktami. Kolega z drużyny zapoznał mnie z BCAA i byłam uzależniona. "The products have effected my lifestyle and performance tremendously"

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?

Mam dwa! BCAA i kombucha, uwielbiam każdy smak w obu przypadkach. Dzięki BCAA zauważyłem dużą różnicę w utrzymaniu i regeneracji mięśni. Kombucha to pyszny napój, który sprawia, że moje jelito jest szczęśliwe z powodu tych wszystkich probiotyków!

AKTUALNIE:

Djurgården żeński Hockey. Obrona SDHL SM Złoty Champions 16/17. Z Anchorage na Alasce, mieszka w Sztokholmie w Szwecji.

Imię i nazwisko: Tori Hickel
Wiek: 23
Tytuł: Profesjonalna hokeistka.
Osiągnięcia: Złoty medal SM 16/17.
Instagram: @tdihickel


MIKAELA LAURÉN

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTERYOU?

Ponieważ ich produkty są naturalne i niewiarygodnie dobre!

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?

BCAA gruszka / melon Ponieważ jest on niesamowicie dobry i mogę łatwo uzyskać wystarczającą ilość płynu podczas moich treningów. Pomaga również zwiększyć moją masę mięśniową i przyspiesza powrót do zdrowia.

AKTUALNIE:

Jeden z tegorocznych uczestników tańca Lets i Pucharu Świata we wtorek 22 kwietnia w Sundsvall.

Imię i nazwisko: Mikaela Laurén
Wiek: 41
Tytuł: Profesjonalny bokser. Osobisty trener i wykładowca.
Osiągnięcia: Pięciokrotna Mistrzyni Świata w Bokserstwie (Super Welterweight) Była starsza podopieczna z 16 indywidualnymi złotami SM i 3 szwedzkimi płytami
Instagram: @mikaelalauren1


DAKOTA "KOTA" SCHUETZ

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTERYOU?

Zdecydowałem się pracować z Better You, ponieważ idealnie pasują do mojego naturalnego i zdrowego stylu życia, będąc profesjonalnym sportowcem.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?

Moim ulubionym produktem Better You jest batonik Flapjack. Podróżuję prawie 300 dni w roku, więc dla mnie, gdy będę podróżował, będę mógł je nosić w torbie, co jest bardzo wygodne dla mnie i dla mojego zespołu.

AKTUALNIE:

Obecnie koncentruję się na planowaniu moich tras na 2018 r. Na całym świecie w celu promowania moich marek i poznawania moich fanów. W lecie 2018 r. Projektuję i wypuszczam nową linię części do skuterów nieoryginalnych.

Imię i nazwisko: Dakota Schuetz
Wiek: 21
Tytuł: Zawodowy zawodnik kickbike
Osiągnięcia: 6X ScootFest World Cup, 4X World Champion, 50 Pro Wins, 2X Guinness Book of World Records.
Instagram: @kota