Ambasadorzy

Poznaj naszych ambasadorów


To właśnie tacy sportowcy jak oni inspirują innych i zmieniają podejście do sportu na co dzień, dając przykład ich zaangażowania, jednocześnie rozpowszechniając ich pasję.

Chcesz dołączyć do naszego teamu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Jörgen Kruth

Były mistrz świata w Muay Thai.
Instagram: @jorgenkruth

Osiągnięcia: 1993-94 Nordic Champ 1995, Srebro w Amateur World Cup 1996-97, Gold in Amateur World Cup 1998, WKA Pro World Champ Thaiboxing 2000, K-1 Grand Prix Mistrzostwa Europy 2001, K-1 Holland GP Runner Up 2003, K- 1 Holland Champion 2004, mistrz K-1 Italy i mistrz WMC superciężkiej 2004-2005.

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
Ponieważ jest to produkt szwedzki, oraz mam pewność ze są to produkty naturalne. Podzielam również ich przesłanie, że zawsze możesz być lepszą wersją siebie.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
BCAA, ponieważ jest naturalny, nie zawiera cukru i nie jest produkowany w laboratorium.

AKTUALNIE
Trener szwedzkiej drużyny narodowej Muay Thai i PT w DB Fitness Styrmansgatan, SISU Training Trainer 2013, SISU Elite Trainer Training.


Pauline Svorono

Dietyk, Instruktor szkolenia PT i grup

Osiągnięcia: Byłam aktywna w różnych sportach. Posiadam klasę 2 kyu w karate oraz wykształcony instruktor tańca i boksu. Jednak moje mentalne i fizyczne postępy u moich klientów to moje główne i najważniejsze zalety.

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
Po dziesięciu latach pracy w branży zdrowej żywności, mam silną pozycję, gdy wiem, że to, co najbardziej naturalne dla naszego ciała, jest najlepsze. Lepsze kompozycje w suplementach diety i wewnętrzna filozofia wyboru radosnego i pozytywnego stylu życia idealnie pasują do mnie i moich wartości. Dlatego Better You jest dla mnie wzorowym partnerem.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
Moim ulubionym produktem jest niewątpliwie BOMBA WITAMINOWA, polecam go każdemu, kto chce zachować zdrowie i dobrze się bawić przez cały rok. Możliwość przyjmowania tabletek dziennie i zapewnianie przyjmowania witaminy D, probiotyków i multiwitamin jest niezwyciężona.

AKTUALNIE
Nieustannie angażuję się w pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów poprzez coaching z uwzględnieniem zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Znajdziesz mnie w różnych rolach na wszystkich ważnych wydarzeniach zdrowotnych i fitness w Szwecji w przyszłości.


Michael Borgqvist

Better You Ambassador.

Osiągnięcia:Profesjonalny piłkarz oraz trener ekstraklasy Szwedzkiej - AIK SM-złoty medal 1992, f. Pomocnik - DIF fotboll, f. Coach Hammarby IF.

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
Pracuję ze sztabem Better You od ponad 20 lat i myślę, że ich produkty są niesamowite.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
Mam wielu faworytów i utknąłem w specjalnej aranżacji, której lubię się trzymać. Przed treningiem zaczynam Gainer i PWO, po czym będzie to mieszanka groszku i białka z owsa, BCAA, Berry Boost i Glutamine. Utrzymanie się w takiej konsekwencji powoduje szybki powrót do zdrowia.

AKTUALNIE
Trenuje dla samego siebie i utrzymania sportowego trybu życia.


Tori Hickel

Profesjonalna hokeistka, liga szwedzka.

Osiągnięcia:Wygrana; Złoty medal SM 16/17.

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
Better You zainspirowało mnie wszystkimi naturalnymi produktami. Kolega z drużyny zapoznał mnie z BCAA i byłam uzależniona. "The products have effected my lifestyle and performance tremendously"

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
Mam dwa! BCAA i kombucha, uwielbiam każdy smak w obu przypadkach. Dzięki BCAA zauważyłem dużą różnicę w utrzymaniu i regeneracji mięśni. Kombucha to pyszny napój, który sprawia, że moje jelito jest szczęśliwe z powodu tych wszystkich probiotyków!

AKTUALNIE
Djurgården żeński Hockey. Obrona SDHL SM Złoty Champions 16/17. Z Anchorage na Alasce, mieszka w Sztokholmie w Szwecji.


Mikaela Laurén

Profesjonalny bokser. Osobisty trener i wykładowca.

Osiągnięcia:Pięciokrotna Mistrzyni Świata w Bokserstwie (Super Welterweight) Była starsza podopieczna z 16 indywidualnymi złotami SM i 3 szwedzkimi płytami

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
Ponieważ ich produkty są naturalne i niewiarygodnie dobre!

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
BCAA gruszka / melon Ponieważ jest on niesamowicie dobry i mogę łatwo uzyskać wystarczającą ilość płynu podczas moich treningów. Pomaga również zwiększyć moją masę mięśniową i przyspiesza powrót do zdrowia.

AKTUALNIE
Jeden z tegorocznych uczestników tańca Lets i Pucharu Świata we wtorek 22 kwietnia w Sundsvall.


Dakota Schuetz

Zawodowy zawodnik kickbike

Osiągnięcia:6X ScootFest World Cup, 4X World Champion, 50 Pro Wins, 2X Guinness Book of World Records.

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
Zdecydowałem się na współpracę z Better You, ponieważ idealnie pasują do mojego naturalnego i zdrowego stylu życia, będąc profesjonalnym sportowcem.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
Moim ulubionym produktem Better You jest Flapjack Bar. Podróżuję prawie 300 dni w roku, więc noszenie ich w torbie podczas podróży jest bardzo wygodne dla mnie i mojego zespołu.

AKTUALNIE
Obecnie koncentruję się na planowaniu moich tras na 2018 r. Na całym świecie w celu promowania moich marek i poznawania moich fanów. W lecie 2018 r. Projektuję i wypuszczam nową linię części zamiennych do hulajnog.


Ewelina i Jakub Łuczakowscy

Właściciele Body&Mind&Soul Studio Pilates w Tarnobrzegu

DLACZEGO CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BETTER YOU?
"Bo jakość ma dla nas największe znaczenie. Nie ma produktu, który, by nas zawiódł. Zdrowie i odporność naszej rodziny to priorytet.

JAKI JEST ULUBIONY PRODUKT I DLACZEGO?
Białko z grochu i owsa, które wspomaga nas podczas wielogodzinnych treningów, Magnez, Vitamina d3, Ashwagandha, która daje spokój ducha i zapas sił, liposomalna witamina C oraz Barn Boost dla dzieci. Bardzo dobrej jakości odzież treningowa.

AKTUALNIE
Właściciele Body&Mind&Soul Studio Pilates w Tarnobrzegu. Zapaleni sportowcy wegetarianie, instruktorzy personalni. Ewelina- miłośniczka metody Pilates i Jogi, BodyArt. Żona i mama, dla której zdrowie rodziny jest priorytetem. Kuba- trener tenisa ziemnego, pływania, piłki nożnej, snoboardu i narciarstwa. Rodzice Sary i Dawidka, świadomie i uważnie wybierający produkty spożywcze i suplementy diety.

To Top