Better You Multiwitamina (dla Kobiet) - 60 kaps. Poprzedni Better You Multiwitamina (dla Kobiet) - 60 kaps.

Better You Biotyna 5000 (100% Vegan) - 30 kaps.

79,99 zł
W magazynie
SKU
BY057

BIOTYNA OD BETTERYOU - 5000 - 30 kaps. [netto: 9g]

SUPLEMENT DIETY

Biotyna 5000 jest wysoceprzyswajalną formą i zawiera tylko drożdże, organiczną biotynę ze świętej bazylii dla tych, którzy potrzebują mocniejszej dawki. 

Biotyna (witamina B7) przyczynia się również do wielu innych funkcji w ciele, bierze udział w regeneracji i utrzmywania w dobrej formie skóry oraz włosów. 

PRODUKT ZATWIERDZONY PRZEZ WEGAN!

Bestseller

BIOTYNA OD BETTERYOU - 5000 - 30 kaps. [netto: 9g]

SUPLEMENT DIETY

Biotyna 5000 jest wysoceprzyswajalną formą i zawiera tylko drożdże, organiczną biotynę ze świętej bazylii dla tych, którzy potrzebują mocniejszej dawki.

  • Przyczynia się między innymi do normalnego funkcjonowania psychicznego.
  • Biotyna (witamina B7) przyczynia się również do wielu innych funkcji w ciele, bierze udział w regeneracji i utrzmywania w dobrej formie skóry oraz włosów.

Biotyna została odkryta w 1924 roku, a później stała się popularnym suplementem kosmetycznym, tak popularnym, że nazwano ją witaminą H ze względu na jej wpływ na włosy i skórę.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 

Więcej informacji
Składniki
Zawartość na 1 kaps RWS*
     
Biotyna (witamina B7) 5000 µg 10000%
     
*.RWS - Referencyjna wartość spożycia    

SKŁADNIKI: Biotyna organiczna (Sacred Basil / Tulsi 50%, ekstrakt z nasion słonecznika 45-50%, skrobia z tapioki 0-1%) GB-ORG-04, mieszanka ekstraktów ryżowych, kapsułka roślinna z celulozy (HPMC).

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie w połączeniu z posiłkami. Jeśli chcesz uniknąć połykania kapsułki, zawartość możesz opróżnić bezpośrednio do wody lub innego napoju.

Promocja do wyczerpania zapasów.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top