Better You NAC N-acetylocysteina 90 kaps. Poprzedni Better You NAC N-acetylocysteina 90 kaps.

BETTER YOU KetoBoost - 60 kaps. Dieta ketogeniczna

Cena promocyjna 71,99 zł Normalna cena 89,99 zł
W magazynie
SKU
BY049

Ułatwia przejście w ketozę.

Keto Boost ułatwia przejście w ketozę i stabilizuje poziom cukru we krwi. Stabilny poziom cukru we krwi jest ważny, aby zmniejszyć apetyt na węglowodany i utrzymać normalny poziom energii w ciągu dnia.

- Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi
- Przydatny w diecie ketogenicznej.
- tłuszcz MCT z orzecha kokosowego
- Produkt zatwierdzony przez wegan

SaleBestseller
KETO BOOST - 60 KAPSUŁEK
 
Dieta ketogeniczna staje się coraz bardziej powszechna na całym świecie. Słowo keto jest stosunkowo nowe, ale bycie w stanie ketozy to coś, co ludzkie ciało musiało robić od setek tysięcy lat.
 
W przyrodzie istnieją trzy źródła energii - węglowodany, tłuszcze i białko. Te trzy źródła energii mają na nas różny wpływ. Dla rodzimego człowieka źródła węglowodanów nie zawsze były dostępne, zwłaszcza dla człowieka, który żył w klimacie północnym. Dlatego uważa się, że ludzie stosunkowo szybko musieli dostosować się i wykorzystać tłuszcz jako źródło energii. Keto jest dla nas całkowicie naturalnym sposobem na okresowe życie i oznacza po prostu dietę o niskiej zawartości węglowodanów.
 
To, co sprawia, że keto jest wyjątkowe, polega na tym, że zmienia metabolizm, przechodząc od używania glukozy (węglowodanów) jako głównego źródła energii do zamiany pobierania energii z tłuszczy. Kiedy tak się dzieje, zaczyna się to, co nazywa się ketogenezą. Ketogeneza oznacza, że organizm spala nagromadzony tłuszcz, który wraz z kwasami tłuszczowymi, które spożywasz, jest przekształcany w ketony. Ketony są alternatywnym źródłem energii Twojego organizmu, gdy glukoza nie jest dostępna.
 
Zmiana w metabolizmie jest dla niektórych z nas duża i będzie wymagała pewnych dostosowań, zanim organizm się do tego przyzwyczai. Dostosowanie się można ułatwić, korzystając z pomocy suplementów diety. Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi jest ważne, aby zmniejszyć apetyt na węglowodany i złagodzić przejście z węglowodanów na tłuszcz jako źródło energii.
 
Keto Boost zawiera chrom, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi i prawidłowej rotacji naszych makroskładników odżywczych. Produkt zawiera również średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe w postaci kwasów tłuszczowych MCT. Inne rodzaje tłuszczów potrzebują pomocy w rozkładzie żółci i enzymów, podczas gdy kwasy tłuszczowe MCT mogą być pobierane bezpośrednio przez jelita, a następnie rozkładane w wątrobie na ketony. Kwasy tłuszczowe MCT występują naturalnie w oleju kokosowym, serze i jogurcie. Keto Boost zawiera kwasy tłuszczowe z orzecha kokosowego. Dodatkowo produkt zawiera również ekstrakt z brokułów oraz opatentowany ekstrakt z kory cynamonu Cinnulin PF®.
 
Więcej informacji
Składniki

SKŁADNIKI

Zawartość w: 2 kapsułki RWS *

Proszek MCT 800 mg **
- w tym tłuszcz MCT 560 mg **
- w tym kwas kaprylowy C8 280 mg **
- w tym kwas kaprynowy C10 196 mg **
Ekstrakt z brokułów 300 mg **
Ekstrakt z kory cynamonu (Cinnulin PF®) 300 mg **
Chrom (pikolinian) 200 i 500%

* referencyjna wartość spożycia *RWS.
** n.d

Dawkowanie

REKOMENDOWANE DAWKOWANIE

Przyjmować 2 kapsułki dziennie podczas posiłków. Jeśli chcesz uniknąć połykania kapsułki roślinnej, zawartość można wylać bezpośrednio do wody lub dowolnego płynu.

UWAGA:

Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top