Better You Q10 200 mg - utrzymuje Twój poziom energii. Poprzedni Better You Q10 200 mg - utrzymuje Twój poziom energii.

BETTER YOU Magnez Diglicynian 90 kaps.

69,99 zł
W magazynie
SKU
BY119

Magnez w czystej postaci: diglicynian. Dobry na np. mrowienie w nogach i drgawki nerwowe. Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, równowagi elektrolitowej oraz prawidłowego funkcjonowania mięśni i nerwów. Odpowiedni do spożycia po treningu, rano lub po kolacji.

  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i nerwów
  • Przyczynia się do równowagi elektrolitowej
  • Zawiera szpinak dla lepszego wchłaniania
  • Produkt zatwierdzony przez wegan
Bestseller

GLICYNIAN MAGNEZU - 90 KAPSUŁEK

To jedna z czystych form magnezu firmy Better You. Oznacza to, że zawiera tylko jeden rodzaj magnezu – w tym przypadku diglicynian magnezu. Opracowany z myślą o osobach pragnących spożywać w formie, która nie ma działania przeczyszczającego i szybko pomaga na uczucie mrowienia nóg.

Glicynian, bo tak nazywa się bisglicyna magnezu, jest formą magnezu, która dzięki wysokiej biodostępności jest łatwiej przyswajalna przez organizm. Mianowicie, glicynian jest związany z aminokwasem glicyną, co daje wyższą biodostępność, ponieważ glicyna jest łatwiejsza dla organizmu do identyfikacji i transportu przez błonę śluzową jelit. Magnez może być następnie łatwo wchłonięty, a następnie przetransportowany do komórek. Ci, którzy są normalnie wrażliwi na magnez, mogą odczuwać lekkie rozstrój żołądka z powodu glicynianu i nie ma on działania przeczyszczającego w normalnych dawkach. Glicynian magnezu przyczynia się do utrzymania równowagi elektrolitowej, prawidłowego funkcjonowania mięśni, funkcji układu nerwowego i metabolizmu energetycznego oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i wyczerpania. Zielone warzywa liściaste są bogate w magnez, dlatego zdecydowaliśmy się dodać szpinak, który tworzy efekt synergiczny z magnezem z kilku kierunków i może mieć pozytywny wpływ na wchłanianie.

Glicynian magnezu nadaje się do przyjmowania po treningu, rano lub po obiedzie.

  • Magnez przyczynia się do równowagi elektrolitowej.
  • Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
  • Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni.
  • Magnez przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  • Magnez pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i wyczerpania.

Uwaga: Suplementów diety nie należy stosować jako alternatywy dla wszechstronnej i zróżnicowanej diety. Rozważ znaczenie zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Podczas przyjmowania leków zawsze skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamkniętym i niedostępnym dla dzieci.

Więcej informacji
Składniki

Diglicynian magnezu, ekstrakt ze szpinaku 4:1 (Spinacia oleracea l.), substancja przeciwzbrylająca (mieszanka ekstraktu ryżu), kapsułka roślinna (hydroksypropylometyloceluloza).

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Zawartość w 1 kapsułce DRI* 2 kapsułkach DRI* 3 kapsułkach DRI*
Magnez (bisglycinat) 90 mg 24% 180 mg 48% 270 mg 72%
Ekstrakt ze szpinaku 4:1 50 mg ** 100 mg ** 150 mg **

*Dzienne referencyjne spożycie
**Brak referencyjnej wartości spożycia

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: Przy ciężkich treningach lub naciągnięciach ścięgien/skurczach mięśni zaleca się spożycie 3 kapsułek wraz z dużą ilością płynu. W pozostałe dni 1-3 kapsułki w połączeniu z posiłkiem. Jeśli chcesz uniknąć kapsułki warzywnej, zawartość można opróżnić bezpośrednio do wody lub innego wybranego płynu.

Uwaga: Suplementów diety nie należy stosować jako alternatywy dla wszechstronnej i zróżnicowanej diety. Rozważ znaczenie zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Podczas przyjmowania leków zawsze skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamkniętym i niedostępnym dla dzieci.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top