BOBBY'S - Regeneracja Włosów [KURACJA 60 dni] (60 kaps.) Poprzedni BOBBY'S - Regeneracja Włosów [KURACJA 60 dni] (60 kaps.)

Better You Premium Kolagen - 120 kaps.

99,99 zł
W magazynie
SKU
BY081

Better You - Premium Kolagen Rybi - 120 kaps. (netto: 94g)

SUPLEMENT DIETY

Kolagen jest białkiem, które przyczynia się do budowy struktury organizmu. Kolagen znajduje się w chrząstce, kościach, wiązadłach, tkance łącznej i skórze.

Suplement diety zatwierdzony przez wegan!

Bestseller

SUPLEMENT DIETY

Dzięki formule opracowanej jako codzienna odpowiedź na zapotrzebowanie na zdrowie stawów w skandynawskich sklepach ze zdrowiem, wprowadziliśmy teraz suplement Premium Collagen.

Kolagen jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka, aktywną w narządach, układach i tkankach ludzkich. Głównym zadaniem kolagenu jest łączenie ze sobą komórek, dlatego jest on budulcem większości narządów, przede wszystkim skóry, kości i zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka.

Kolagen morski typu 1 ma wysoką biodostępność, tzn. Jest łatwo wchłaniany przez organizm.

Oprócz kolagenu nasz suplement zawiera acerolę, która zawiera wysoki poziom witaminy C. Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, co jest ważne dla skóry, kości, naczyń krwionośnych, chrząstki, dziąseł i zębów.

Chondroityna ma za zadanie zachowanie chrząstki i stabilizację tkanki łącznej, co pomaga utrzymać jakość chrząstki. MSM jest siarką organiczną i występuje naturalnie w kilku nietraktowanych pokarmach dla zwierząt.

MSM znajduje się głównie w tkankach bogatych w białko, takich jak chrząstka, ścięgna, więzadła, mięśnie, szkielety, skóra, włosy i paznokcie.

Premium Collagen to produkt złożony, który wspiera produkcję kolagenu w organizmie, a tym samym wspiera stawy organizmu.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 
Więcej informacji
Składniki
Zawartość na (składniki) 2 kaps. RWS* 4 kaps. RWS*
         
Kolagen Rybi (typ 1) 1200 mg - 2400 mg -
Siarczan hondroityny 120 mg - 240 mg -
MSM (dimetylsulfon)  120 mg - 240 mg -
Acerola 100 mg - 200 mg -
  - w tym witamina C 25 mg 33% 50 mg 66%

 

  • * RWS. - referencyjna wartość spożycia
 
Kolagen rybny (typ 1), siarczan chondroityny, sulfon dimetylowy (MSM), acerola (Malphighia glabra) (witamina C 25%), kapsułka roślinna (HPMC).

 

 

 

Dawkowanie

Spożywać 4 kapsułki dziennie przez pierwsze 2 tygodnie. Następnie stosować 2 kapsułki dziennie.

Kapsułki przyjmować w połączeniu z posiłkiem.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top