Better You Białko roślinne 80-85% wegańskie -1000 g Poprzedni Truskawkowo/malinowy

Better You Premium Kolagen 120 kaps

99,99 zł
W magazynie
SKU
BY081

Unikalny produkt dla skóry i stawów. Przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania skóry, struktury kości i chrząstki.

  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry.
  • Kolagen typu 1.
  • Zawiera również witaminę C, msm, siarczan chondroityny i dziką różę.
Bestseller

Kolagen jest opracowany tak, aby klient nie musiał kupować kilku różnych produktów, robiąc zakupy dla swojej skóry, a także dla swoich stawów. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się łączenie substancji takich jak kolagen, witamina c i msm. Tutaj unikasz kilku różnych produktów i otrzymujesz je już zawarte w prostej kapsułce.

Kolagen jest białkiem, które przyczynia się do budowy struktury organizmu. Kolagen znajduje się w chrząstce, kościach, więzadłach, zębach, tkance łącznej i skórze. Produkcja kolagenu jest najwyższa w wieku około 20 lat, a już w wieku 25 lat własna produkcja kolagenu w organizmie zaczyna się zmniejszać. W wieku 60 lat produkcja kolagenu w organizmie może spaść nawet o 50%. To właśnie powoduje zwiotczenie skóry i skrzypienie lub choroby stawów – nie mamy już wystarczającej ilości kolagenu w organizmie. Kolagen typu 1 jest znany ze swojego wpływu zarówno na skórę, jak i stawy i jest typem stosowanym głównie w ekskluzywnych produktach do pielęgnacji skóry. Kolagen potrzebuje innych substancji, aby być transportowany i działać najlepiej. Produkt zawiera dobrze znanych partnerów, takich jak witamina C, MSM, siarczan chondroityny i ekstrakt z dzikiej róży. MSM to organiczna siarka, a chondroityna to substancja, która naturalnie występuje w chrząstce i tkance łącznej i jest uważana za niezbędny budulec tychże. Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który z kolei jest ważny przede wszystkim dla prawidłowego funkcjonowania skóry, struktury kości, naczyń krwionośnych, chrząstki i zębów.

Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania skóry.
Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania chrząstki.
Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania struktury kości.
Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.
Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, który jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania zębów.

Więcej informacji
Składniki
Zawartość na (składniki) 2 kaps. RWS* 4 kaps. RWS*
Hydroizolowany kolagen (ryba) 1200 mg - 2400 mg -
Siarczan hondroityny (morski) 120 mg - 240 mg -
MSM (dimetylsulfon)  120 mg - 240 mg -
Ekstrakt z dzikiej róży 4:1 80 mg - 160 mg -
  - w tym witamina C 20 mg 25% 40 mg 50%

 * RWS. - referencyjna wartość spożycia

Hydrolizowany kolagen morski typu 1 (rybi), siarczan chondroityny (morski), dimetylosulfon (MSM), ekstrakt z dzikiej róży 4:1, kwas askorbinowy (witamina C), substancja przeciwzbrylająca (mieszanka ekstraktu ryżu), kapsułka roślinna (hydroksypropylometyloceluloza).

Informacje dla alergików: Zawiera ryby.

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 4 kapsułki dziennie przez pierwsze 2 tygodnie. Następnie przyjmuj 2 kapsułki dziennie. Kapsułki przyjmuje się w połączeniu z posiłkiem podzielonym na poranek i wieczór.

Osoby zażywające MSM po raz pierwszy powinny przyjmować 2 kapsułki dziennie.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top