Better You Premium Witamina C (Vegan) - 60kaps. Poprzedni Better You Premium Witamina C (Vegan) - 60kaps.

Better You Premium Krzem (VEGAN) - 100kaps.

69,99 zł
W magazynie
SKU
BY065

Better You Premium Krzem (VEGAN) - 100kaps.

Naturalne piękno włosów, skóry, paznokci!

Premium Krzem to całkowicie naturalny suplement krzemionkowy pochodzący z bambusa. Wiele osób uważa, że stosowanie krzemu jest prostą sztuczką kosmetyczną w celu poprawy jakości skóry, włosów i paznokci.

- Naturalny krzem z bambusa
- 300 mg aktywnego krzemu na kapsułkę
- Naturalne piękno

Produkt zatwierdzony przez wegan!

Bestseller

Better You Premium Krzem (VEGAN) - 100kaps.

Krzem jest pierwiastkiem śladowym. Pierwiastki śladowe to minerały, których potrzebujemy w mniejszych ilościach. Krzem naturalnie znajduje się w elastynie w naszym organizmie, a także w kolagenie. Zarówno elastyna, jak i kolagen są ważne dla budowy ciała, takiej jak skóra, chrząstka, szkielet i włosy.

Elastyna jest białkiem znajdującym się w naszej skórze, między innymi, gdzie przyczynia się do elastyczności, a kolagen do siły. Po dodaniu krzemu zwiększa się zdolność skóry do wiązania wody, co poprawia zdrowie komórki.

Wiele osób uważa, że stosowanie krzemu jest prostą sztuczką kosmetyczną w celu poprawy jakości skóry, włosów i paznokci.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 

Więcej informacji
Składniki
Zawartość na: kaps. RWS*
     
Ekstrakt z bambusa 429 mg **
 - w tym krzem 300 mg **

* Referencyjna wartość spożycia.

Ekstrakt z bambusa (Bambusa vulgaris, 70% krzemionki),  kapsułka warzywna (HPMC).

Dawkowanie

1 kapsułkę dziennie w połączeniu z posiłkiem. Jeśli chcesz uniknąć kapsułki, zawartość można opróżnić bezpośrednio do wody lub innego płynu.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top