Better You Biotyna 5000 (100% Vegan) - 30 kaps. Poprzedni Better You Biotyna 5000 (100% Vegan) - 30 kaps.

Better You Premium Prebiotyk (Vegan) - 30kaps.

Cena promocyjna 89,99 zł Normalna cena 119,99 zł
W magazynie
SKU
BY066

PREMIUM PREBIOTYK

Bakterie kwasu mlekowego i naturalny prebiotyk!

Premium Prebiotyk to zatwierdzony przez wegan suplement z przyjaznymi dla żołądka bakteriami kwasu mlekowego i prebiotykami. Kapsułki, które zamykają zawartość są opatentowane i chronią przed kwasem żołądkowym, dzięki czemu produkt może sięgać aż do układu jelitowego, gdzie przynosi największe korzyści!

- Bakterie kwasu mlekowego i prebiotyki
- 25 miliardów bakterii / 10 szczepów
- Opatentowane kapsułki odporne na kwas żołądkowy

Suplement diety zatwierdzony przez wegan!

SaleBestseller

Naturalny Wegański Prebiotyk!

Premium Prebiotyk to zatwierdzony przez wegan suplement z przyjaznymi dla żołądka bakteriami kwasu mlekowego i prebiotykami. Bakterie te pomagają naszej florze jelitowej.

W przypadku stresu lub problemów żołądkowych nasza flora jelitowa może zostać zaburzona, a suplementacja bakteriami kwasu mlekowego może pomóc nam przywrócić równowagę.

Większość naszego układu odpornościowego znajduje się w jelitach, dlatego ważne jest, aby flora jelitowa była w dobrym stanie.

Bakterie są transportowane razem z inuliną i FOS (fruktooligosacharydy). Są to tak zwane prebiotyki i działają jako pożywka dla dobrych bakterii jelitowych.

Kapsułki, które zamykają zawartość, są opatentowane i chronią przed kwasem żołądkowym, dzięki czemu produkt może sięgać aż do układu jelitowego, gdzie to przynosi korzyści.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 
Więcej informacji
Składniki
Zawartość na: 1 kaps RWS*
     
Prebiotyk    
     
Inulina (Błonnik z cykorii) 225 mg **
FOS (fruktooligosacharydy) 45 mg **
     
Bakterie kwasu mlekowego    
     
S-thermophilus ST81 3 mdr **
L-plantarum LP90 3 mdr **
L-paracasei LC86 3 mdr **
L-casei LC89 3 mdr **
B-lactis BLa80 3 mdr **
L-acidophilus LA85 2 mdr **
L-reuteri LR08 2 mdr **
L-rhamnosus LRa05 2 mdr **
B-bifidum BBi32 2 mdr **
B-animalis BA12 2 mdr **
     
*Referencyjna wartość spożycia    
**Wartosci referencyjne  

Składniki: Inulina (błonnik z cykorii), fruktooligosacharydy (FOS), S-thermophilus ST81, L-acidophilus LA85, L-reuteri LR08, L-plantarum LP90, L-paracasei LC86, L-casei LC89, B-lactis BLa80, L-rhamnosus LRa05 , B-bifidum BBi32, mieszanina ekstraktów z ryżu, B-animalis BA12, kapsułka roślinna (DRcaps®).

Dawkowanie

Zaleca się stosoać 1 kapsułkę dziennie w połączeniu z posiłkiem. Kapsułkę należy połykać w całości, popijając szklanką wody lub dowolnego napoju.
Promocja do wyczerpania zapasów.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top