Better You Premium Selen (100% Vegan) - 60 kaps. Poprzedni Better You Premium Selen (100% Vegan) - 60 kaps.

Better You Premium Q10 (100% Vegan) - 60 haps.

79,99 zł
W magazynie
SKU
BY076

Utrzymuje poziom energii!

Koenzym Q10 (ubichinon) wraz z R-ALA i olejem kokosowym MCT.

Q10 ma między innymi silne działanie przeciwutleniające, które pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym. Q10 bierze również udział w wytwarzaniu energii i dlatego jest ważne, aby utrzymać dobry poziom jego stężenia.

Bestseller

PREMIUM Q10 - 60 kapsułek

Ubichinon, koenzym Q10 – organiczny związek chemiczny z grupy chinonów, występujący w mitochondriach komórek roślinnych i zwierzęcych. Jest odpowiedzialny za przenoszenie elektronów w łańcuchu oddechowym.

Q10 ma działanie przeciwutleniające, które pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym. Q10 bierze również udział w wytwarzaniu energii przez ogniwa i dlatego jest ważny dla utrzymania dobrego poziomu energii.

Osoby o niskiej energii, dużym stresie lub chcące wyelimonować te cechy mogą zatem odczuć poprawę samopoczucia z dodatkowyą suplementacją Q10.

R-ALA jest naturalną formą kwasu liponowego. Forma R oznacza, że jest to biologicznie aktywna forma, ta sama forma, którą wytwarza ciało. Kwas liponowy jest silnym przeciwutleniaczem.

Niedawno przeprowadzono badania nad kombinacją Q10 i kwasu liponowego oraz potwierdzono, że działają one synergicznie na siebie. 

  • Witamina B6 przyczynia się do normalnej konwersji energii.
  • Witamina B6 pomaga zmniejszyć zmęczenie i znużenie.
  • Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

GŁÓWNE ZALETY SUPLEMENTU:

  • Q10, R-ALA i proszek MCT z kokosa w jednej kapsułce! 
  • Pomaga zmniejszyć zmęczenie i uczucie znużenia. 
  • Przyczynia się do prawidłowego obrotu białkami i glikogenem
  • 100% Wegański produkt

Składnikiproszek MCT (z orzecha kokosowego, w tym 65-70% tłuszczu MCT), koenzym Q10 (ubichinon), R-ALA, ekstrakt z mieszanki ryżowej, chlorowodorek pirydoksyny (B6), kapsułka roślinna z celulozy (HPMC).

WażneSuplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi.  
Więcej informacji
Składniki

Zawartość na 1 kaps *RWS
MCT (proszek) 200 mg -
- w tym MCT z oleju kokosowego 130 mg -
Koenzym Q10 100 mg -
R-ALA 100 mg
Witamina B6 1 mg 71%

* Referencyjna Wartość Spożywcza

Składniki: proszek MCT (z orzecha kokosowego, w tym 65-70% tłuszczu MCT), koenzym Q10 (ubichinon), R-ALA, ekstrakt z mieszanki ryżowej, chlorowodorek pirydoksyny (B6), kapsułka roślinna z celulozy (HPMC).

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie w połączeniu z posiłkiem. Jeśli chcesz uniknąć połykania kapsułki, zawartość można opróżnić bezpośrednio do wody lub innego napoju.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top