Better You KOSZULKA Poprzedni xs

Better You Zielona kawa + keton malinowy -60 kaps.

79,00 zł
W magazynie
SKU
BY28

Better You Zielona Kawa + Keton malinowy - 60kaps. 

Naturalny supelement diety, bogaty w kwas chlorogenowy

Suplement Zielona kawa to produkt dietetyczny z ekstraktami z zielonych ziaren kawy i ketonu malinowego.

- Unikalna kombinacja
- Bardzo mocna dawka ketonu malinowego
- Naturalnie bogaty w kwas chlorogenowy

Suplement diety zatwierdzony przez wegan!

Better You - Zielona Kawa + keton malinowy - 60kaps.

Zielona kawa znana jest głównie jako skuteczny środek wspomagający odchudzanie. Wszystko to za sprawą wysokiej zawartości kwasu chlorogenowego, którego w kawie palonej jest niewiele. Pozytywne działanie na redukcję masy ciała potwierdzają badania naukowe.

Badania na myszach wykazały, że regularne spożywanie zielonej kawy może przeciwdziałać nadwadze i otyłości. Zmniejsza bowiem gromadzenie się tkanki tłuszczowej przez regulację produkcji komórek tłuszczowych oraz genów związanych z metabolizmem lipidów i białek.

Eksperyment na ludziach potwierdził pozytywny wpływ zielonych ziaren kawy na procesy odchudzania.

W badaniu wzięły udział kobiety otyłe w wieku 25–45 lat. Podzielono je na 2 grupy – kobiety spożywające 400 mg zielonej kawy dziennie oraz kobiety przyjmujące placebo. Obie grupy kobiet stosowały odpowiednio zbilansowaną dietę redukcyjną. Po 8 tygodniach w obu grupach zaobserwowano spadek masy ciała, jednak ubytek masy ciała u kobiet spożywających zieloną kawę był większy.

Wynik analizy potwierdza korzystne działanie zielonej kawy na zmniejszenie masy ciała, ale wyłącznie w trakcie przestrzegania zdrowej diety.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 
Więcej informacji
Składniki
Zawartość na: 1 kaps. 2 kaps. RWS*
       
Keton malinowy 200 mg 400 mg -
Ekstrakt z zielnej kawy 250 mg 500 mg -
 - w tym 25 mg kwasu chlorogenowego      
       
* Referencyjna wartość spożycia

Ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica l. (10% kwas chlorogenowy)), keton malinowy (99%), mieszanka ekstraktów z wzrostu, kapsułka z celulozy roślinnej (HPMC).

Dawkowanie

Propozycja dawkowania: Zażywać 2 kapsułki raz dziennie. Kapsułki należy połykać w całości,popijając szklanką wody. Jeśli chce się uniknąć roślinnej kapsułki, można jej zawartość wsypać bezpośrednio do wody.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top