Better You EKOLOGICZNY Olej MCT - 250ml Poprzedni Better You EKOLOGICZNY Olej MCT  - 250ml

BetterYou - BALANS for MAN - 120 kaps.

99,00 zł
W magazynie
SKU
BY8271

BetterYou - BALANS for MAN - 120 kaps.

Przyczynia się do prawidłowej produkcji testosteronu, dodaje energii i poprawia libido

Balance Man jest produkowany we współpracy z Magnusem Hedmanem. Produkt zawierający kilka składników odżywczych, które wraz z aktywnym i zdrowym stylem życia dodadzą Ci siły, energii i pożądania. Balance Man zawiera witaminę D3, cynk, bor, kozieradkę i forskolinę, które razem działają synergistycznie i dają Ci energię potrzebną do podejmowania wyzwań, przed którymi stajesz w życiu codziennym.

  • - Przyczynia się do prawidłowej produkcji testosteronu
  • - Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. 
  • - Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
Bestseller

BetterYou - BALANS for MAN - 120 kaps.

Dla zdrowego stylu życia mężczyzny, dodaje siły, energii i poprawia libido.

Balance Man jest produkowany we współpracy z Magnusem Hedmanem i jest nowoczesną kompozycją składników odżywczych w prawdziwym duchu Better You. Balance Man zawiera witaminę D3, cynk, bor, kozieradkę i forskolinę. Składniki odżywcze zawarte w Balance Man działają synergistycznie, aby wraz ze zdrowym stylem życia dostarczą Ci dodatkowej energii, którego potrzebujesz, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stajesz w życiu codziennym.

Z badań dotyczących męskiej płodności i witaminy D wynika, że witamina D odgrywa rolę w produkcji ważnych hormonów. Witamina D pomaga między innymi w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mięśni i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Cynk odgrywa ważną rolę zarówno dla naszego ogólnego stanu zdrowia, jak i dla prawidłowej produkcji hormonów.

Magnez jest potrzebny do 300 procesów zachodzących w organizmie. Magnez przyczynia się między innymi do prawidłowego funkcjonowania mięśni, zmniejsza uczucie zmęczenia znużenie, wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny oraz prawidłowe funkcje psychiczne.

Bor jest minerałem śladowym, który jest obecnie szeroko badany, ponieważ niektóre wcześniejsze badania wykazały poprawę hormonalną u mężczyzn, ale potrzeba więcej badań, aby to potwierdzić. Bor również odgrywa rolę w magazynowaniu wapnia w szkielecie.

Kozieradka to zioło, które było używane przez ludzi od wielu tysięcy lat, gdzie służyło do stabilizacji poziomu cukru we krwi i regulacji poziomu testosteronu.

Forskolina to także zioło, które zwiększa poziomy cząsteczki zwanej cAMP w komórkach, co wiąże się z kilkoma korzyściami w zakresie zwiększonej produkcji energii.

  • Witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mięśni.
  • Cynk przyczynia się do prawidłowej płodności i reprodukcji.
  • Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.
  • Magnez wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 

Więcej informacji
Składniki
Zawartość na 4 kaps. RWS*
     
Ekstrakt z kozieradki 1000 mg **
Magnez (glicynian) 200 mg 53%
Forskolina 50 mg **
Cynk (glicynian) 20 mg 200%
Bor 5 mg **
Witamina D3 (vegan) 2000 IE (50 µg) 1000%
     
*RWS    
**Referencyjna wartość spożycia    

SkładnikIEkstrakt z kozieradki 4: 1 (Trigonella foenum- graecum - Kozieradka), bisglicynian magnezu, ekstrakt z korzenia Coleus forskohlii (10% forskoliny), bisglicynian cynku, mieszanka ekstraktów ryżu, cholekalcyferol (witamina D3, ekstrahowana z porostów), bor, kapsułka roślinna z celulozy (HPMC)

Dawkowanie

Spożywać 4 kapsułki dziennie podczas posiłków. Jeśli chcesz uniknąć połykania kapsułki, zawartość można wsypać bezpośrednio do wody lub dowolnego płynu. 2 kapsułki rano i 2 kapsułki na obiad lub kolację (nie wieczorem).

Aby uzyskać najlepszy efekt, Balance Man należy przyjmować w okresach 12 tygodni z 4-tygodniową przerwą.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top