WZMACNIACZ BOBBY'S SUPERHAIR BY BOBBY ODUNCU

WZMACNIACZ BOBBY'S SUPERHAIR BY BOBBY ODUNCU

Bobby Oduncu jest fryzjerem, osobistym trenerem, przedsiębiorcą, influencerem, profilem telewizyjnym i Life coach. Jest najbardziej znanym fryzjerem ze swoim 26-letnim doświadczeniem w branży. We współpracy z Better You ma produkt Bobby's Superhair, który stał się ulubionym przez wielu klientów. W wywiadzie Bobby opowiada więcej o sobie i swoich najlepszych wskazówkach dotyczących włosów.

SILNY MAGNEZ+ SKANDYNAWSKA JAKOŚĆ

SILNY MAGNEZ+ SKANDYNAWSKA JAKOŚĆ
Magnez jest minerałem i pierwiastkiem, który bierze udział w wielu różnych procesach w ciele. W organizmie mamy od 20 do 30 g magnezu, z czego około 50-55% znajduje się w szkielecie, który służy również jako magazyn dla minerału. W naszych komórkach mięśniowych mamy również dużo magnezu, około 25-40%, pozostałe w komórkach wątroby, czerwonych krwinkach i płynie pozakomórkowym.

MIRIAM HÖGLUND O OLEJU PREMIUM Z ŁOSOŚIA

MIRIAM HÖGLUND O OLEJU PREMIUM Z ŁOSOŚIA

Miriam Höglund jest dietetykiem, Instruktorem szkolenia grupowego i ma doświadczenie w branży zdrowej żywności z dużym zainteresowaniem suplementami diety. Ona wzmocniła doświadczenie poprzez studia w żywieniu z dodatkowym kursem odżywienia sportowego aby pogłębić wiedzę o żywieniu powiązanym z ćwiczeniami i wydajnością.

Elementy 4 do 6 8 całkowita
Pokaż na stronę

Sidebar