Kurkuma należy do rodziny roślin imbirowych i pochodzi z południowo-wschodniej Azji. Największym producentem na świecie są Indie. Uważa się, że poszukiwacz przygód Marco Polo jako pierwszy przywiózł roślinę do Europy i został opisany jako owoc przywodzący na myśl szafran. Marco Polo musiał pokazać przyprawę w Europie, ale dla mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej głównie Indii, przyprawa od dawna była znana.

Czytaj więcej

Beta-karoten antyutleniacza jest bogaty w marchew i jest przyczyną intensywnego koloru. Beta-karoten jest popularny ze względu na zdolność brązowienia skóry i do ochrony skóry od wewnątrz. Beta-karoten jest popularny w sezonie letnim, kiedy substancja jest przechowywana w warstwie tłuszczu skóry i wzmacnia brązowy kolor skóry.

Czytaj więcej

Miriam Höglund jest dietetykiem, Instruktorem szkolenia grupowego i ma doświadczenie w branży zdrowej żywności z dużym zainteresowaniem suplementami diety. Ona wzmocniła licencjat w żywieniu z dodatkowym kursem żywienia sportowego aby pogłębić wiedzę o żywieniu powiązanym z ćwiczeniami i wydajnością.

Czytaj więcej

Magnez jest minerałem i pierwiastkiem, który bierze udział w wielu różnych procesach w ciele. W organizmie mamy od 20 do 30 g magnezu, z czego około 50-55% znajduje się w szkielecie, który służy również jako magazyn dla minerału. W naszych komórkach mięśniowych mamy również dużo magnezu, około 25-40%, pozostałe w komórkach wątroby, czerwonych krwinkach i płynie pozakomórkowym.
Czytaj więcej

Bobby Oduncu jest fryzjerem, osobistym trenerem, przedsiębiorcą, influencerem, profilem telewizyjnym i Life coach. Jest najbardziej znanym fryzjerem ze swoim 26-letnim doświadczeniem w branży. We współpracy z Better You ma produkt Bobby's Superhair, który stał się ulubionym przez wielu klientów. W wywiadzie Bobby opowiada więcej o sobie i swoich najlepszych wskazówkach dotyczących włosów.
Czytaj więcej

Firma BETTERYOU przedstawia jeden ze swoich flagowych produktów białkowych jakim jest PROTEIN 85 który jest szwedzkim powiewem całkowicie nowej jakości na naszym rodzimym runku suplementów diety . Czym jest PROTEIN 85…? Jest to mieszanka białek pochodzenia roślinnego w którym użyto jako główne surowce białko grochu oraz białka owsa które nawzajem się uzupełniają tworzą doskonały produkt proteinowy zarówno dla osób które potrzebują dowartościowania diety w białko jak sportowców wyczynowych gdzie ilość białka w diecie ma kluczowe znaczenie.
Czytaj więcej

Firma BETTERYOU prezentuje BAR BOOST czyli BOMBĘ WITAMINOWĄ , jest to jeden z podstawowych suplementów linii zdrowotnej szwedzkiej firmy . Głównym zadaniem suplementu jest dostarczenie optymalnej porcji witamin wspierając organizm podczas codziennej aktywności . Suplement został tak opracowany w szwedzkich laboratoriach aby każda substancja aktywna zawarta w jego składzie skutecznie przekładała się wzmocnienie odporności zdrowotnej ,fizycznej jak i psychicznej.
Czytaj więcej

Firma BETTERYOU prezentuje jeden ze swoich suplementów linii zdrowotnej jakim jest SPENAT KAPSLAR czyli SZPINAK w formie kapsułek . Suplement charakteryzuje najwyższa światowa jakość a produkowany jest w Szwecji słynącej ze swojego pro zdrowotnego i pro naturalnego podejścia do żywienia i wspierania tego żywienia przez suplementy pochodzenia jak najbardziej naturalnego.
Czytaj więcej