O nas

Firma Optimax istnieje na rynku od grudnia 2013 roku. Nawiązaliśmy dobra współpraca z producentami ze Szwecji którzy obdarzyli nasz firmę dużym zaufaniem dając przedstawicielstwo na rynek Polski ich doskonałych produktów zdrowotnych marki BETTER YOU.

Skandynawowie sprawili, że możemy zaoferować Naszym Klientom szeroki asortyment odżywek i suplementów diety w bardzo dobrych cenach ale wysokiej jakości co dla znawców składów naszych produktów będzie bardzo istotne. Szwedzka firma kładzie nacisk na wysoka zawartość składników w produktach oraz na ich walory zdrowotne - jakość i zdrowie. Produkcja BETTER YOU odbywa się w 100% w Szwecji.

Scandinavian Power

Marka został stworzona w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów świadomych jakości. Mamy bogate doświadczenie w sklepach ze zdrową żywnością, a naszym celem jest oferowanie produktów zdrowotnych o najwyższej jakości. BETTER YOU jest perłą skandynawskich uczonych zajmujących się suplementami diety , dietetyka od ponad 25lat. Naszym punktem wyjścia jest to, że dzisiejsze potrzeby konsumentów prowadzące w kierunku zdrowych celów. Pracujemy od całościowego podejścia odnowy biologicznej. Oceniamy i rozwijamy produkty, które odpowiadają potrzebom dzisiejszych sportowców, kulturystów czy trenujących kobiet które są podstawą naszej działalności.

BetterYou / Kruth

Opracowaliśmy dwie linie produktów. Jednym z nich jest naturalne suplementy BETTER YOU w większości wegańskie pozyskiwane w sposób naturalny i inne ukierunkowane na kształcenie zainteresowań wegetariańskich KRUTH. Naturalne suplementy zostały opracowane z innowacyjnych produktów i rozwiązań technologicznych i oferują przodownictwo w sklepach ze zdrową żywnością na terenie całej Skandynawii. Aby zmaksymalizować korzyści płynące z naszych produktów, wymagane jest zrozumienia i świadomość jak działa nasze ciało, jak sygnały daje nasz organizm i jak należy reagować na te sygnały.

To Top