Better You Multiwitamina (dla Kobiet) - 60 kaps. Poprzedni Better You Multiwitamina (dla Kobiet) - 60 kaps.

Better You L-Carnityna (Spalacz Tłuszczu) - 90 kaps.

99,99 zł
W magazynie
SKU
BY007

Better You Thermo + 90kaps. [netto: 59,9g]

SUPLEMENT DIETY

100% Wegańska L-Carnityna (Termo+) wzbogacona solidną dawką kofeiny.

Idealne rozwiązanie podczas redukcji.

SUPLEMENT ZATWIERDZONY PRZEZ WEGAN!

Bestseller

Better You Thermo + 90kaps. [netto: 59,9g]

SUPLEMENT DIETY

L-Carnityna Termo + to pobudzający 100% wegański suplement, który znacząco dodaje energii i wspomaga spalanie tłuszczu ("idealny podczas redukcji").

Kofeina jest pobudzająca (ok, wszyscy wiemy), gdy się zmęczysz w ciągu dnia, coś, co nazywa się adenozyną, wiąże się z receptorami A1 w mózgu. Kofeina blokuje to wiązanie, dzięki czemu czujesz się bardziej czujny. Kofeina wspomaga również spalanie tłuszczu, co jest związane ze wzrostem adrenaliny.

Badanie #1 - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2333832

THERMO +

Herbata była spożywana w Chinach od ponad 4600 lat. W Chinach rozmawiali o korzyściach zdrowotnych dotyczących herbaty przez tyle lat. EGCG jest ekstrahowany z zielonej herbaty i jest przeciwutleniaczem. EGCG pomaga zapobiegać rozpadowi adrenaliny i norepinefryny, co z kolei może zwiększyć utlenianie tłuszczu. 

Pokrzywa indyjska bywa też stosowana w recepturach suplementów wspomagających pracę nad sylwetką. Co istotne, fakt ten ma wsparcie w literaturze naukowej i potwierdzony został eksperymentalnie.

Badanie #2 - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16129715

Suplementacja ekstraktem z pokrzywy indyjskiej może też wpływać na poziom testosteronu u mężczyzn. Tak wskazują wyniki przytoczonego i szerzej omówionego już tutaj badania autorstwa Godard i wsp. (2006). Biorący w badaniu mężczyźni oprócz znacznych zmian w składzie ciała doświadczyli też istotnego wzrostu poziomu testosteronu we krwi wynoszącego aż 33,77%. Dla porównania w grupie placebo zanotowano spadek poziomu wspomnianego hormonu o 18,35%. To w istocie rzeczy robiąca ważenie różnica.

Badanie #3 - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/

Karnityna jest aminokwasem, który pełni centralną funkcję w mitochondriach, w których następuje spalanie tłuszczu. Mitochondria można określić jako elektrownię komórkową. Zadaniem karnityny jest transportowanie tłuszczu do mitochondriów, aby można było go wykorzystać jako energię i spalić.

 

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie z wymaganymi standardami europejskimi. 

Więcej informacji
Składniki

SKŁADNIKI: L-winian karnityny, fumaran L-karnityny, acetyl L-karnityna, ekstrakt Coleus Forskohlii, kofeina (z herbaty), EGCG (standardowy wyciąg z zielonej herbaty), celuloza z celulozy (HPMC).

Zawartość na 2 kapsułki: (RWS)

Karnitin L-tartrat - 320 mg*
L-karnitin fumarat - 320 mg*
Acetyl L-karnitin - 240 mg*
Coleus forskohlii-extrakt - 160 mg*
EGCG (från grönt te) - 130 mg*
Koffein (från te) - 130 mg*

*. RWS. - Referencyjna wartość spożycia

* Nie ustalono dziennego spożycia referencyjnego.

Zawartość na 3 kapsułki: (RWS)

Karnitin L-tartrat - 480 mg*
L-karnitin fumarat - 480 mg*
Acetyl L-karnitin - 360 mg*
Coleus forskohlii-extrakt - 240 mg*
EGCG (från grönt te) - 195 mg*
Koffein (från te) - 195 mg*

*.RWS - Referencyjna wartość spożycia

* Nie ustalono dziennego spożycia referencyjnego.

Dawkowanie

Zalecana dawka dzienna: Weź 2 kapsułki w połączeniu z posiłkami lub 30 minut przed ćwiczeniami. Jeśli to konieczne, dawkę można zwiększyć do 3 kapsułek.

Zawartość kapsułki można rozpuścić również bezpośrednio do wody lub płynu.

WAŻNE: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top