BetterYou - Premium Magnez Wapń - 60kaps. Poprzedni BetterYou - Premium Magnez Wapń - 60kaps.

BetterYou - Aminokwasy Roślinne EAA - 480g

Już od 109,99 zł
W magazynie
SKU
BY411

Better You - Premium Aminokwasy EAA [netto: 480g]

SUPLEMENT DIETY

Niezbędne aminokwasy EAA od Better You, które zostały dodatkowo wzboacone o sproszkowany ekstrakt z buraków, L-glutaminę, witaminę B6 i wodę kokosową w proszku. Szczegóły o produkcie w opisie poniżej.

Suplement diety zatwierdzony przez wegan!

Better You - Premium Aminokwasy EAA [netto: 480g]

SUPLEMENT DIETY

Aminokwasy są pierwszorzędnym elementem budowy białek oraz stanowią podstawowy budulec organizmu człowieka. Aminokwasy budują mięśnie, tkanki oraz utrzymują człowieka przy życiu. Dzielimy je na endogenne (DAA) oraz egzogenne (EAA). Te pierwsze człowiek jest w stanie sam sobie wytworzyć. Inaczej ma się sprawa z EAA  (z ang. Essentials Amino Acids). 

Aminokwasy egzogenne to związki, których organizm nie jest w stanie sam syntezować. Z tego też powodu wielu nazywa je aminokwasami „niezbędnymi”, ponieważ do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała muszą być dostarczone z zewnątrz, z jedzenia w postaci pełnowartościowych źródeł białka (mięso, jaja, roślin strączkowych itp.) lub suplementów diety. 

W skład tych niezbędnych aminokwasów wchodzi m.in fenyloalanina, histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, treonina, tryptofan i walina.

Niezbędne aminokwasy: Glutamina jest aminokwasem nieistotnym, ale może być niezbędna w niektórych fizycznych zmianach w organizmie. Zapotrzebowanie na glutaminę w organizmie wzrasta wraz z gorączką, infekcjami, ciężkim treningiem, gojeniem ran itp. Glutamina przyczynia się również do zdrowszej flory jelitowej, co z kolei ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy.

Najważniejsze zalety:

  • Białko pomaga w budowaniu oraz utrzymywaniu masy mięśniowej.
  • Witamina B6 w przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka oraz glikogenu, pomaga zmniejszyć zmęczenie i  regulować aktywność hormonów.

UWAGA: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie ze standardami europejskimi. 
Więcej informacji
Składniki
Zawartość na: porcje (ok. 19 g) RWS * 100 g RWS *
         
EAA 8200 mg ** 42,8 g **
  - L-Leucyna 3000 mg ** 15,6 g **
  - L-Izoleucyna 1500 mg ** 7,8 g **
  - L-Walina 1500 mg ** 7,8 g **
  - L-Lizyna 1000 mg ** 5,2 g **
  - L-Treonina 500 mg ** 2,6 g **
  - L-Fenylalanina 300 mg ** 1,6 g **
  - DL-Metionina 300 mg ** 1,6 g **
  - L-Tryptofan 100 mg ** 0,5 g **
         
Ekstrakt z buraka 5000 mg ** 26,1 g **
L-Glutamina 2500 mg ** 13,0 g **
Woda kokosowa (proszek) 2000 mg ** 10,4 g **
Witamina B6 1,4 mg 100% 7,3 mg 522%
*. RWS - Referencyjna Wartość Spożycia: j.w
Dawkowanie

Recommended daily dosage: mix 1 portion (1 scoop 19 g) with 250 ml of water.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top