Better You WEGAŃSKA Wit. D3 3000UI + MCT - 100% VEGAN Poprzedni Better You WEGAŃSKA Wit. D3 3000UI + MCT - 100% VEGAN

Better You - Naturalna Woda Proteinowa (20g białka) - 330ml

Już od 9,99 zł
W magazynie
SKU
BY427x

Better You Wody Proteinowa - [netto: 330 ml]

SUPLEMENT DIETY

Protein Water od Better You to produkt zawierający 20 gramów wolnych aminokwasów (tj. 20 gramów białka). Produkt jest całkowicie naturalny z aminokwasami uzyskanymi w drodze fermentacji kukurydzy (niemodyfikowanej genetycznie). Pełne białko zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, tzn. aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wytworzyć.

  • - 20 gramów białka na puszkę
  • - Naturalne aminokwasy*
  • - Bez cukru (0g węglowodanów / 100ml produktu)
  • - Gazowane
  • - Smak TRUSKAWKA/RABARBAR zawiera dodatkowo 110mg kofeiny!

Suplement diety zatwierdzony przez wegan!

Better You Wody Proteinowa - [netto: 330 ml]

SUPLEMENT DIETY

Better You Woda Proteinowa to produkt zawierający 20 gramów wolnych aminokwasów (tj. 20 gramów białka). Produkt jest całkowicie naturalny z aminokwasami uzyskanymi w drodze fermentacji kukurydzy (niemodyfikowanej genetycznie).

Tak więc, napój jest produktem z wolnymi aminokwasami przeznaczonymi do dostarczenia niezbędnych aminokwasów: leucyny, waliny, izoleucyny, treoniny, lizyny, fenyloalaniny, metioniny i histydyny. Te aminokwasy to 8, których organizm nie jest w stanie wytworzyć, a zatem te, które należy dodać do organizmu poprzez dietę. Dodatkowo wzbogacono skład o glutaminę, glicynę, taurynę, cytrulinę i alaninę. Te aminokwasy mają różny wpływ na organizm i mogą zapewnić pozytywne efekty podczas ciężkich ćwiczeń. Zapotrzebowanie na glutaminę może wzrosnąć między innymi podczas np. ciężkich treningów. Glutamina i glukina mogą być również przekształcane w glukozę (węglowodany), jeśli twoje ciało potrzebuje więcej glukozy - może być korzystne, gdy stosujesz dietę i zmniejszasz spożycie węglowodanów. Aminokwasy leucyna, izoleucyna i walina są najważniejszymi aminokwasami, które uruchamiają naszą syntezę białek. To sprawia, że najlepiej razem z innymi niezbędnymi aminokwasami. Jabłczan Cytruliny jest przekształcany w argininę w organizmie, który z kolei tworzy tlenek azotu, który ma szereg pozytywnych efektów w organizmie.

Napój Better You zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, tzn. aminokwasy, których organizm nie jest w stanie wytworzyć. Brakującym w napoju jest wyłącznie tryptofan. Tryptofanu nie wolno dodawać do napojów, ale można go znaleźć tylko naturalnie w żywności. Jest to zgodne z aktualizacją Szwedzkiej Agencji Leków z lutego 2018 r. Decyzja o użyciu wolnych aminokwasów została częściowo podjęta, aby uzyskać m.in zmienność źródeł, z których pochodzą aminokwasy.

Uwaga: Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się kobietom w ciąży, w okresie laktacji lub podczas przyjmowania leków. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, dobrze zamknięte i niedostępne dla dzieci.

Suplementy firmy BetterYou posiadają certyfikaty wegańskie lub wegetariańskie. Wyprodukowane zgodnie z wymaganymi standardami europejskimi. 


Więcej informacji
Składniki
Energia (kcal)  24 kcal 80 kcal
Tłuszcze 0 g 0 g
Węglowodany 0 g 0 g
Białko* 6,1 g 20 g
 - w tym wolne aminokwasy 6,1 g 20 g
Sól 0 g 0 g

* Referencyjna Wartość Spożycia: n/d

gazowana woda filtrowana, aminokwasy (glicyna, L-glutamina, jabłczan cytruliny-DL, L-leucyna, tauryna, L-walina, L-izoleucyna, chlorowodorek argininy, L-treonina, L-alanina, L-lizyna, L fenyloalanina **, DL-metionina, kwas D-asparaginowy, L-histydyna), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy), aromaty, substancje słodzące: glikozydy stewiolowe.

* Surowiec roślinny (fermentowany).
** Zawiera źródło fenyloalaniny.

Nie przechowywać w temperaturze powyżej normalnej temperatury pokojowej.

Dawkowanie

Wedle zapotrzebowania na białko w diecie.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top