BETTER YOU Tauryna aminokwas 90 kaps. Poprzedni BETTER YOU Tauryna aminokwas 90 kaps.

BETTER YOU Woda proteinowa z elektrolitami 330 ml

9,99 zł
W magazynie
SKU
BY125

Napój gazowany z aminokwasami.

Better You woda proteinowa to produkt zawierający 20 gramów wolnych aminokwasów (czyli 20 gramów białka). Produkt jest całkowicie naturalny z aminokwasami wytwarzanymi w drodze fermentacji kukurydzy (bez GMO). Kompletne białko zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, czyli aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć.

  • 20 gramów białka na puszkę
  • Z elektrolitami
  • Gazowany i bez cukru
  • Smak malinowy
  • Nie zawiera kofeiny
  • Wegański
Bestseller

Better You woda proteinowa to produkt zawierający 20 g wolnych aminokwasów (tj. 20 g białka). Produkt jest całkowicie naturalny z aminokwasami wytwarzanymi w drodze fermentacji kukurydzy (bez GMO) i nie zawiera dodatku cukru ani sztucznych słodzików. Woda białkowa szybko zyskała sławę ze względu na swój pyszny smak i zdolność gaszenia głodu/pragnienia, idealną do zabrania ze sobą na trening lub w dni, kiedy potrzebujesz trochę dodatkowej energii. 

Woda białkowa zawiera wolne aminokwasy i została zaprojektowana tak, aby zapewnić niezbędnym aminokwasom leucynę, walinę, izoleucynę, treoninę, lizynę, fenyloalaninę, metioninę i histydynę w dodatkowej przestrzeni. Dodatkowo dodawane są glutamina, glicyna, tauryna, cytrulina i alanina. Aminokwasy te mają różny wpływ na organizm i mogą zapewnić pozytywne efekty podczas ciężkich treningów. Zapotrzebowanie na glutaminę może wzrosnąć między innymi podczas np. ciężkiego treningu. Glutamina i glucyna mogą być również przekształcane w glukozę (węglowodany), jeśli organizm potrzebuje więcej glukozy, co może być korzystne, gdy przechodzisz na dietę i zmniejszasz spożycie węglowodanów. Aminokwasy leucyna, izoleucyna i walina to aminokwasy, które są najważniejsze dla rozpoczęcia syntezy białek. Robią to najlepiej razem z innymi niezbędnymi aminokwasami.

Woda białkowa to kompletne białko, które zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, czyli aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć. Tym, którego brakuje w napoju, jest tryptofan. Tryptofanu nie można dodawać do napojów, ale można go znaleźć naturalnie tylko w żywności. Jest to zgodne z aktualizacją Szwedzkiej Agencji Leków z lutego 2018 r. Decyzja o stosowaniu wolnych aminokwasów jest częściowo podjęta w celu uzyskania różnorodności źródeł, z których pochodzą aminokwasy, częściowo po to, aby wchłanianie aminokwasów było szybsze, gdy są one wolne i żeby smak był lepszy.

Dobry napój dla osób potrzebujących dodatkowej dawki białka w życiu codziennym, a także przed, w trakcie i po treningu.

Więcej informacji
Dawkowanie

Nie przechowywać w temperaturze powyżej normalnej temperatury pokojowej i poza zasięgiem dzieci.

Najlepiej smakuje dobrze schłodzony.

Wyprodukowano w Szwecji.

Składniki

Filtrowana woda gazowana, aminokwasy* (glicyna, L-glutamina, DL-jabłczan cytruliny, L-leucyna, tauryna, L-walina, L-izoleucyna, chlorowodorek argininy, L-treonina, L-alanina, L-lizyna , L-fenyloalanina**, DL-metionina, kwas D-asparaginowy, L-histydyna), regulator kwasowości (kwas jabłkowy), cytrynian sodu, cytrynian potasu, cytrynian magnezu, aromat, cytrynian wapnia, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii).

* Surowiec roślinny (sfermentowany).
**Zawiera źródło fenyloalaniny.

Zawartość w 100 ml 330 ml
Energia (kJ) 101 kJ 334 kJ
Energia (kcal) 24 kcal 80 kcal
Tłuszcz 0 gr 0 gr
Węglowodany 0 gr 0 gr
Białko*
- z wolnych aminokwasów
6,1 gr
6,1 gr
20 gr
20 gr
Sól 0 gr 0 gr

Zawartość w 330 ml RWS*
Sód 160 mg **
Potas 105 mg 5%
Magnez 32 mg 9%
Wapń 23 mg 3%

* dzienne referencyjna wartość spożycia
** referencyjna wartość spożycia nie została ustalona

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
To Top